O-NAS-1920x250
rusztowanie_warszawskie_eselmet280x600-2
Szanowni Państwo!

 

Można z całą stanowczością powiedzieć, że roboty budowlano remontowe bez rusztowań obejść się nie mogą. Nasza firma produkuje ramy rusztowania warszawskiego i cały szereg potrzebnych akcesoriów. Rusztowanie warszawskie to jedno z najproszych i najwygodniejszych rozwiązań budowlanych, proste w montażu, lekkie i dające możliwość bezpiecznej i wygodnej pracy na niskich wysokościach. Oferowane przez nas produkty zapewniają znaczne ułatwienia podczas pracy na budowie czy przy wykończeniu wnętrz. Gwarancją ich jakości jest długoletnie doświadczenie produkcyjne.
Ramy możemy dowolnie łączyć i tworzyć z nich np.po zamontowaniu kół wieżę jezdną, montując półramę i ramę dużą otrzymujemy rusztowania wąskie itd. Rusztowania Warszawskie, które my wytwarzamy są produktowane z wysokiej jakości stali, spawanie wykonujemy również wysokiej klasy sprzętem spawalniczym. Pracownicy mają odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje.
Do produktu na życznie dodajemy DTR-kę
Preferujemy osobisty odbiór, ze względu na możliwość dopasowania ilości i asortymentu do potrzeb indywidualnych lub firmowych (nie zawsze trzeba tak dużo kupować).
Oczywiśćie nie każdy ma możliwość, czy chęć przyjazdu w okolice Krakowa, więc naturalną koleją rzeczy jest wysyłka. Towar wysyłamy firmą kurierską lub dowozimy własnym transportem w korzystnych cenach. Obsługujemy firmy, hurtownie jak i  klientów indywidualnych.
Wszystkie ceny jak i sposób dostawy ustalamy indywidualnie.
Zapraszamy do kontaktu!